Наше Різдво 2010

    13-14 січня 2010 року ІІІ-є щорічне Головне Різдвяне Шоу країни відкрило свої двері на справжнє казкове свято!
З Києва фестиваль «Наше Різдво» вирушив до Львова, розширив свої музичні рамки та представив три музичні напрямки: джаз, рок та академічний хоровий спів.
    Концерти, що відбулися в Оперному театрі своїм розмахом та дивовижним різдвяним святковим настроєм задовольнили навіть найвибагливішу та найперебірливішу публіку.
    Величезний, на довжину всієї сцени екран, мультиплікаційне оформлення, спеціально розроблені відео інсталяції, відповідні до кожного музичного номеру, спецефекти, несподівані телевізійні інтерактивні включення, телепортації, які по-справжньому переносили учасників «Нашого Різдва» в різні куточки міста! Одним словом, організатори забезпечили глядачу справжнє сучасне високотехнологічне диво!
    Але «Наше Різдво» 2010 року могло не відбутися, адже перебувало на катастрофічній грані зриву. Як стало відомо напередодні проведення свята, проти проведення «Нашого Різдва» вже тривалий час ведеться робота переступним синдикатом, що маскується під демократичну політичну партійну організацію «Чорт і Шо». На прес-конференції лідера партії, усім відомого поличного діяча Чорта, стало відомо, що лідер партії вирушає у Львів з єдиною метою – «зрив несанкціонованого проведення сумнівного свята «Наше Різдво». Більш того, для зриву заходу партія розробила три повноцінні стратегії зриву, а для підтримки цієї акції була залучена велика кількість нечисті, так званих прихильників! Паралельно зі зривом святкового заходу, Чортом була запланована розважальна терористична акція проти міста Львова, а саме, приватизація усіх стратегічних міських об’єктів! Здавалося б, усе було передбачено… Не передбачено чортячою партією було лише те, що «Наше Різдво» володіє міцним імунітетом проти будь-якої нечисті в особі вічного заступником справедливості і добра Ангела! І саме напружена боротьба між Світлом та Тьмою, Добром та Злом, між Ангелом та Чортом (О.Положинський та О.Ступка) і стала основною сюжетною лінією «Нашого Різдва» 2010. Саме з ними відбувалися найцікавіші події, саме вони подарували глядачам безліч жартів, сюрпризів та прекрасний настрій!

 

Тарас Чубай "Нова Радість Стала" Піккардійська Терція "Добрий Вечір тобі..." Хорова Капела Дударик "Щедрий Вечір"

 

А зануритись в чарівну львівську різдвяну атмосферу гостям фестивалю допомогли відомі всім колядники:

 • Сашко Положинський у ролі Ангела
 • Остап Ступка у ролі Чорта
 • Тарас Чубай та гурт «Плач Єремії»
 • Вокальна формація «Піккардійська терція»
 • Гурт «Тартак»
 • Гурт «Кому вниз»
 • Хорова капела «Дударик»
 • Гурт «Дивні»
 • Квартет «Віртуози Львова»
 • Олег Лихач
 • Гурт «Бай»

 

Перечитати усі новини того періоду можна на сайті www.nasherizdvo.com в розділі «Новини». А дізнатись більш детально про перебування Чорта в місті Лева, про його подорож містом, історії прихватизації та невдалого зриву фестивалю «Наше Різдво» можна у розділі «Галерея». Крім того, у розділі «Галерея» можна передивитися повний фоторепортаж «Нашого Різдва» 2010!
 

Приємного перегляду!
 

Творці фестивалю «Наше Різдво»: 

- Михайло Крупієвський - продюсер і режисер-постановник фестивалю „Наше Різдво”, заслужений діяч мистецтв України

- Тарас Чубай - музичний продюсер фестивалю, заслужений артист України, лідер гурту „Плач Єремії”

Тарас Чубай - "Вифлеєм"
Персонажі
Виконавці
Творці

Наше Різдво 2009

    «Наше Різдво» - це музичний фестиваль, започаткований з високою метою відновити у серцях українців відчуття того, що українська національна різдвяна культура з її традиціями та обрядами, музичним і поетичним надбанням - найкраща в світі!


    У 2009 році фестиваль переїхав з центра України на Захід і проводився в самісінькому його серці - місті Львові. Це була шалено відповідальна місія, адже, найкраще Різдво вміють святкувати саме на Західній Україні.


    Мета фестивалю «Наше Різдво» 2009 року - більше наближення до духовної складової свята Різдва, фестиваль мав більш добірний, відповідний святу музичний матеріал. «Наше Різдво» подарувало можливість послухати колядки та різдвяні пісні в сучасній інтерпретації справжніх митців та відновити у серцях відчуття родинного, глибоко релігійного свята.

 

Яскраву різдвяну коляду виконали улюблені колядники України
 

o Тарас Чубай та гурт «Плач Єремії»
o Вокальна формація «Піккардійська терція»
o Хор «Дударик»
o Гурт «Дивні»
o Камерний оркестр «Віртуози Львова»
 

    У Львові організатори не вражали спецефектами та ковзанкою, але подарували глядачам 4-ри незабутні концерти побудовані на виключно Різдвяній тематиці. А глядачі натомість подарували організаторам теплий прийом та повні зали справжніх прихильників фестивалю!


Концерти фестивалю «Наше Різдво» стали світлою подією, яка найкраще продемонструвала традиції всієї України і залишила теплий спогад про святкування «Нашого Різдва» у Львові, бо Ми українці - це Наші традиції!
«Наше Різдво» - свято любові та єднання! Велика подія в житті кожного українця!
 

«Наше Різдво» - свято любові та єднання! Велика подія в житті кожного українця!

 

Наше Різдво 2008

У 2008 році ТОВ «Фільм плюс продакшн» була реалізована основна мета акції - організатори та учасники донесли українському глядачеві сучасну інтерпретацію вишуканого мистецького дійства на основі національних традицій та народних обрядів.

Акція своїм яскравим мистецьким рішення привабила дуже багато публіки і таким чином зуміла привернути величезну зацікавленість до української культури та її традицій.

Ця подія стала найкращим Різдвяним дійством, якого досі ще не бачив українській глядач! Яскраве, майже казкове шоу, що подарувало своїм відвідувачам відчуття дива та безліч вражень….

 

Сцена

Сцена поєднувала в собі образ традиційного стародавнього вертепу та сучасну сценографію, з використанням найсучасніших сценічних технологій: величезні відео-екрани, багаторівневу та складно сконструйовану конструкцію, найсучасніше світло, справжній сніг, різноманітні прикраси та т.і.

А справжньою прикрасою та несподіванкою стала знайома з дитинства паркова ковзанка, зі справжніми ліхтарями, ялинкою, парковими лавками і, звичайно, кружляючими по ній відвідувачами….

 

Музика і виконавці

У концерті звучала різдвяна музика - найвідоміше музичне Різдвяне надбання України: колядки, щедрівки, різдвяні пісні, релігійні різдвяні співи та музичні композицій на тему Різдва у виконанні справжніх митців:

 

Наповнення

Не тільки музичні колективи та відомі виконавці розважали та дивували глядача: каскадери, повітряні гімнасти, фігуристи змусили кожного затамувати подих, складні «па» на льодовій ковзанці, посміятися чи захопитися своїми номерами та сміливими трюками

 

Ведучі

Ведучими цього вишуканого мистецького дійства, звичайно були відомі всім українські персони: Остап Ступка, який прекрасно перевтілився у роль гламурного Чорта, а протистояв злій силі красивий та шикарний – Сашко Положинський в ролі Ангела.

 

А також…

І звичайно, глядачі побачили традиційні, але сучасно вирішені, сцени вертепу: народження Христа, запалення Віфлеємської зірки та ніжну ідилію Святого сімейства - Марії з Іосіфом біля маля у яслах.

Відчуття свята, спокою і злагоди отримали глядачі, які прийшли на концерт «Наше Різдво».