Сашко Положинський

Я маю великий досвід роботи в якості ведучого концертів, але просто вести концерт це зовсім не те саме, що грати якусь відведену роль, зображати якогось специфічного персонажа. До того ж, із двох персонажів - Чорта і Ангела - саме роль Ангела мені здавалася важчою, оскільки позитивних, в усьому "правильних", героїв завжди важче грати, принаймні, грати так, щоб ці герої не здавалися нудними та прісними.

Виконавець ролі Ангела

про участь у проекті "Наше Різдво"

Ні, погодився не одразу і саме тому, що треба було грати роль, та ще й роль Ангела! Я все ж таки не актор і мені здавалося, що я не впораюся. Я маю великий досвід роботи в якості ведучого концертів, але просто вести концерт це зовсім не те саме, що грати якусь відведену роль, зображати якогось специфічного персонажа. До того ж, із двох персонажів - Чорта і Ангела - саме роль Ангела мені здавалася важчою, оскільки позитивних, в усьому "правильних", героїв завжди важче грати, принаймні, грати так, щоб ці герої не здавалися нудними та прісними. Однак продюсери та режисери змогли мене переконати та правильно налаштувати, і нам вдалося все зробити так, що мені довелося мінімально бути актором і максимально зберегти своє звичне амплуа ведучого... ;)

 

про відношення до свого персонажа

Взагалі, Ангелом, звичайно, завжди важче бути, ніж Чортом…
Ангели – божественні створіння, які нічого не роблять погано, бо просто не можуть. Вони ідеальні. Шкода, що я не ангел!

 

про мінуси і плюси проекту

Головний мінус - не змогли провести стовідсоткову репетицію. Вважаю, такі проекти мусять мати один день на повні прогони. Або хоча би частково повний - із залученням всіх технічних служб, ведучих, артистів масових сцен та балетів, у костюмах, з повним звуком, але, можливо, без гуртів та виконавців. Плюс той, що змогли показати стародавнє українське свято достатньо модним, стильним і сучасним, що і підтверджує широкий суспільний резонанс...
про те чи потрібні такі проекти як Наше Різдво сучасній Україні
Звичайно, потрібні! Щоправда, це не той випадок, коли чим більше - тим краще! Тут потрібно просто - і більше, і краще! Однак не можна допускати конвеєрності. Але кілька щорічних, потужних, яскравих, оригінальних проектів на кшталт "Нашого Різдва", які би повертали інтерес суспільства до всього українського - свят, традицій, культури, історії - і робили б це у сучасному стилі, без нафталіну та профанації, дуже би не завадили Україні!

 

про Різдво

Ну, це традиційно родинне свято. Якщо маю можливість - їду додому, до мами з татом. Збираємося за родинним столом, мама готує 12 смачних пісних страв. Дуже люблю мамині різдвяні млинці з грибною підливою! А коли збереться весела компанія, то можемо й до сусідів сходити поколядувати. Приємно, що в роки Незалежності знову почали ходити яскраві ватаги колядників, вертепи, яких не лише цікаво дивитися і слухати, але й приємно пускати до господи, адже вони незмінно приносять із собою купу позитиву. Якось, пригадую, застряг на Різдво у Києві і щось занудьгував. Вирішив піти колядувати. Поїхав по домівках друзів та знайомих, при чому деякі з них не лишалися вдома, а приєднувалися до мене. Все закінчилося тим, що ватага колядників у складі мене, Ігора Пелиха, Марії Бурмаки та її брата Святослава, після святкового застілля в Андрія Підлужного, вже під ранок, колядувала десь на дорозі інспекторам ДПС... ;)
про роль в проекті «Наше Різдво» 2009
Ну, в ідеалі я б, звичайно, хотів би зіграти роль Президента України, який сидить в своїй президентській ложі й отримує задоволення від усього побаченого і почутого. Але й роль звичайного глядача в залі мене би цілком влаштувала ;)

 

побажання організаторам проекту на наступний рік

Цікавих ідей, талановитих учасників, щедрих меценатів та гарячої публіки!

Остап Ступка

Чорт - шоумен в «Нашому Різдві» гламурний, модний і дуже красивий. Він, як і свій традиційний персонаж, намагається в святі Різдва грати, так би мовити «першу скрипку», головну роль, а в нашому випадку будь що намагається стати його основним ведучим.

Виконавець ролі Чорта

Образ Чорта в святкуванні Різдва є традиційним і навидь звичним, бо є не тільки одним з персонажів традиційного різдвяного вертепного дійства, а дякуючи письменницькому генію М.Гоголя став невід’ємною частиною свята.
І дорослі і малі знають, що Чорт на Різдво - це зло, але зло смішне і кумедне, що в будь якому разі буду переможене!

Формуючи персонаж Чорта в фестивалі «Наше Різдво», було вирішено не відходити від традиційного образу, але неодмінно його осучаснити.
Тому персонаж Чорта сформувався виходячи з основного принципу всього фестивалю – в формі сучасного шоу вирішений традиційний вертеп. Так з’явився Чорт-шоумен.

Чорт - шоумен в «Нашому Різдві» гламурний, модний і дуже красивий. Він, як і свій традиційний персонаж, намагається в святі Різдва грати, так би мовити «першу скрипку», головну роль, а в нашому випадку будь що намагається стати його основним ведучим.

Але всі знають , що свято Різдва - це свято поразки усієї нечистої сили, тому перемогти добро і основного опонента – Ангела, Чортові не вдається, з поразкою і позором він покидає сцену…

Водночас і ведучого і артиста на цю роль знайти здавалось би складно, але, на щастя, Україна багата на такого!

Остап Ступка – відомий український актор і шоумен. Він був запрошений на цю роль одразу, бо прекрасно відповідає режисерському задуму і своєю зовнішністю і акторською природою. Тому персонаж Чорта вийшов смішним і цікавим, а головне саме таким яким і був задуманий! І не треба навіть замислюватись хто буде грати цю роль наступного року, бо відповідь однозначна!

про участь у проекті "Наше Різдво"

Одразу. Бо це тема Різдва яку треба підтримувати, розвивати для молодого покоління. А Чорта - бо це з акторської-гарно грати, а взагалі він сидить у кожному з нас.

 

про відношення до свого персонажа

Кожен актор є адвокат свого персонажу, коли актор уміє це робити вона стає цікавою для глядачів.
про те чи потрібні такі проекти як Наше Різдво сучасній Україні
Звичайно. Необхідні, бо є ціле покоління яке пропустило це. І їм потрібно це знати, необхідно!!!!!!

 

про роль в проекті «Наше Різдво» 2009

Традиційно-чортика!!!!

 

про Різдво

Це найсвітліше свято. Бабуся передала знання. Ми святкуємо всією родиною.
Як повинно бути: 12 страв, вареники з побажаннями, копійками...

Виконавці