Шановні відвідувачі сайту, партнери, глядачі та прихильники фестивалю "Наше Різдво"!

Організатори фестивалю щиро вдячні усім партнерам проекту за справжню підтримку в нелегкий кризовій рік! Ми бажаємо вам успіху та сподіваємось на подальшу плідну і довгу співпрацю з вами!

 

Ми особливо вдячні усім гостям і шанувальникам за увагу та прихильність до нашого проекту! Вже три роки поспіль ви доводите, що фестиваль «Наше Різдво» потрібен українській аудиторії, а наша нелегка справа в організації та проведенні фестивалю не марна!

Ми щиро вдячні вам усім, бо саме ви надихаєте нас на подальшу творчу працю!

 

На даний момент розпочата і триває робота по організації фестивалю 2011 року. Формується оригінальне концептуальне рішення та музична програма. Сподіваємось на ваш подальший інтерес до проекту і з нетерпінням будемо чекати на зустріч із вами!

 

За новинами та подіями фестивалю ви можете слідкувати на www.nasherizdvo.com

Якщо ви маєте побажання, пропозиції, цікаві ідеї або просто хочете поділитися із нами своїми думками щодо проекту «Наше Різдво», пишіть нам! Ми із радістю поспілкуємось із вами!

 
 
Чекаємо на вас!
 
З повагою до всіх,
Оргкомітет фестивалю «Наше Різдво»
Фестиваль "Наше Різдво" триває, від Чорта не залишилось і сліду

Головне різдвяне шоу країни відбулося!

12-13 січня львівський оперний театр ледве встояв перед усіма бажаючими подивитися фестиваль "Наше Різдво". Всі спроби Чорта, зірвати вистави, про які він заявляв напередодні на привокзальній прес-конференції, виявилися марними: з поразкою він залишив виставу і разом зі своїми прихильниками пішов під "три чорти". За авторитетною інформацією, сьогодні він звільнив приватизований їм в день прибуття львівський "Євроготель" та вирушив з міста Лева у невідомому напрямку.

Сімейне свято добра "Наше Різдво" продовжує дарувати вирій позитивних емоцій  всім львів´янам та гостям міста. Наступна подія фестивалю - "Щедрий вечір з добрим джазом", яке відбудеться в приміщенні львівської філармонії 15 січня.

12-13 січня. Галерея фотовражень від головного різдвяного шоу в Оперному театрі

Враження публіки від фестивалю "Наше Різдво 2010", що розпочався у Львівській опері 12 січня, перевищили найсміливіші очікування. Величезний екран, десятки різдвяних пісень у виконанні найвідоміших українських артистів, блискучі діалоги Ангела та Чорта, прямі включення на каналі ICTV. Щойно з´явився новий розділ у фотогалереї.

Увага!!! Увага!!! Шановне панство! Зверніть увагу на попередні новини!!!

Прибувши до Львова, Чорт не обмежився зустрічами з представниками робітників, селян і творчої інтелігенції та фотографуванням на тлі пам’яток Львова. Ні, для Чорта цього було замало, він та його почт на очах у всього міста зайнявся Приватизацією всього, що заманеться. Ми уважно слідкували за Чортом, та з радістю зітхнули, коли Чорт покинув місто та поїхав за натхненням на Свиноферму, де деякий час відпочивав перед новим наступом на Львів. Набравшись сил, Чорт знову повернувся та влаштував Алкотріп містом Лева і ввечері він планує прибути в Оперу на фестиваль Наше Різдво.

 

Прибуття Чорта до Львова 2

Прибуття Чорта до Львова

Приватизація міста

Свиноферма

Алкотріп Чорта містом Лева

Фестиваль розпочинається!!!

Сьогодні 11-го січня о 7:41 ранку у Львів прибув Чорт зі своїм почтом, де його зустрічала вся Львівська нечисть. Слідкуйте за новинами та будьте уважні, Чорт ходить по Львову.

11 січня 2010 р. Прибуття Чорта до різдвяного Львова

Цього року не буде ковзанки на сцені, як це було в позаминулому році, але фестиваль розпочнеться 11-го січня о 7:41 ранку безпосередньо на пероні Львівського вокзалу, куди прибуде Чорт (поїзд №97, вагон №11) зі своїм почтом і з виключно нечистими намірами, де (за даними його прес-служби) його буде зустрічати вся Львівська нечисть і він проведе свою прес конференцію. Після цього Чорт відвідає свиноферму і основні будівництва міста, він проведе ряд зустрічей з представниками робітників, селян і творчої інтелігенції, сфотографується на тлі пам’яток Львова. На його честь буде дано обід і ввечері він планує прибути в Оперу на фестиваль Наше Різдво.

Про подальші новини ми будемо інформувати Вас на цьому нашому новому сайті.

Сердечно вітаємо Вас з нагоди світлих і радісних свят Різдва Христового та Нового року!

З Різдвяних свят, із світлої надії кожної людини на щасливе прийдешнє розпочинається новий рік нашого життя, наші майбутні звершення у нових справах. Бажаємо здоров’я, щастя, добра і благополуччя, успіхів у Вашому житті. Даруємо вам до Різдва нову пісню Тараса Чубая "Вифлеєм".

 

Ой ішла Колядка
Вулицями в місті,
У стрічках сріблястих,
В світлому намисті.
Іскорки веселі
На сніг розсипала,
„Божий син родився!” –
Усіх сповіщала.

Христос народився!

Славімо Його!

Відбулась мистецька акція - презентація фестивалю "Наше Різдво" у Києві

У передріздвяний час у казки починають вірити навіть дорослі люди. Не тільки вірить, а й втілює в життя різдвяні казки вже третій рік поспіль режисер, продюсер фестивалю "Наше Різдво" Михайло Крупієвський. Про те, яким буде "Наше Різдво" цьогоріч, він розповів під час презентації головного різдвяного шоу країни для національних ЗМІ, у медіа-холі ІМК.

Перед презентацією в медіа-холі ІМК виступив дитячий творчий колектив "Берегинька", який привітав усіх присутніх колядками. Після цього Тарас Чубай разом із музикантами зіграли сучасні рок-колядки, які звучатимуть на фестивалі. Вперше було презентовано щойно записаний сингл "Вифлеєм".

"Фестиваль "Наше Різдво" відбудеться втретє, у Львові, куди ми і запрошуємо всіх бажаючих. Ми розширюємо музичні напрямки фестивалю, цього року буде 3 напрямки - рок, джаз і академічний хоровий спів", - про це на прес-конференції в ІМК повідомив Михайло Крупієвський. "Відбуватись фестиваль буде на трьох площадках, 12 січня все почнеться у Львівській опері. А 12 і 13 січня - по 2 концерти в день, це буде велике шоу з купою спецефектів, жартами, різдвяною музикою, з телетрансляцією. 15 січня у Львівській філармонії відбудеться джазовий концерт - це будуть авторські джазові аранжування колядок і щедрівок у виконанні гурту "Шоколад" і багатьох інших виконавців. 23 буде концерт академічного хору "Дударик" у приміщенні Львівської філармонії", - сказав він.

На жаль, так складається в Україні, що дедалі менше місця для всього українського: менше української музики, традицій. Таку думку ІМК висловив лідер гурту "Тартак", ведучий фестивалю "Наше Різдво" Олександр Положинський. "У нас з кожним роком дедалі більше популярності набувають незрозумілі Хеллоуїни, дні закоханих, але інтерес до традиційних українських свят стає все менш і менш помітним. Тому яскравим є приклад, що знайти фінансування на фестиваль "Наше Різдво" дуже складно, оскільки тут не може бути фінансування від алкоголю, тютюну, держава такі свята не хоче підтримувати, тому що це нікому не вигідно, нікого на цьому не пропіариш. Доводиться розраховувати на власні сили і на інтерес публіки", - розповів артист.

"Фестиваль "Наше Різдво" достойний того, щоб його показували не тільки в Україні, а й за кордоном", - заявив під час прес-конференції в медіа-холі ІМК народний артист України, ведучий фестивалю "Наше Різдво" Остап Ступка. "Це необхідно для того, щоб показувати світові, хто такі українці, як вони це святкують, як святкують це діти, батьки і прадіди. Тому що це свято особливе. Фестиваль "Наше Різдво" - це не тільки привід, це частинка крові нашої, крові митця, ми трансформуємо цю акцію у мистецький фестиваль, музичний фестиваль чудових виконавців. І це просто супер", - зазначив О.Ступка


Новий Канал: Місто Лева зазиває всіх меломанів на різдвяні свята

Цьогоріч концерт буде не менш грандіозним, аніж попередніх років. Музиканти готують нові різдвяні пісні. Тарас Чубай журналістам нині одну презентував.
Фестиваль унікальний ще й тим, що у цю гарячу передвиборчу пору не патронується ніким з кандидатів у президенти. Жодного з них на концерт не кликали.
Михайло Крупієвський, режисер-постановник фестивалю “Наше Різдво”: “Ми не можемо гарантувати, що хтось із них таємно не пробереться в зал або в свиті чорта. У них буде зачароване обличчя і їх ніхто не впізнає”.
Організатори дійства просять усіх львів’янам не заздрити, а приїжджати на Старий Новий рік до Львова. Отак вони двох зайців уб’ють – з зірками поколядують та старовинним містом помилуються.

12-13 січня 2010 року Львівський Національний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької

«Наше Різдво» – найкращий привід для жителів усієї України відвідати різдвяний Львів. Свято любові та єднання черговий раз об’єднає українське суспільство в одну велику родину.

Квитки вже у продажу! тел.: (032) 272-86-72, (032) 242-11-63
 

7 - 8 січня 2009 року м. Львів Львівська Філармонія

Щиро вітаємо та дякуємо всіх глядачів, що відвідали фестиваль «Наше Різдво»

Концерти якого відбудулися у Львівській обласній філармонії.

 

На фестивалі можна було послухати яскраву різдвяну коляду у виконанні улюблених колядників України:

  • Тараса Чубая та гурту «Плач Єремії»
  • Вокальної формації «Піккардійська Терція»
  • Львівської Державної хорової капели «Дударик» (малий склад)
  • Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова»
  • Гурту «Дивні»

 

Фестиваль «Наше Різдво» подарував глядачам відчуття свята, гармонії і нагадав, що український народ багатий на прекрасні традиції!

 

«Наше Різдво»- Свято любові та єднання!
Велика подія в житті кожного українця!